Tanáraink

 

Dr. Balázsné Bódi Mária
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű pedagógia szakos tanár, főiskolai végzettségű magyar szakos tanár
könyvtáros tanár, a közösségi szolgálat szervezésének iskolai koordinátora
osztályfőnök (1/15.B ápoló)
fogadó óra: kedd 4. óra (10.45-11.30)
Baranyai Ildikó
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű biológia tanár, főiskolai végzettségű rajz szakos tanár
osztályfőnök (10.b)
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Baski Valéria
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem-magyar szakos tanár, drámapedagógus, szociológus
fogadó óra: szerda 2. óra (8.55-9.40)
Benkő Zita
egyetemi végzettségű testnevelés és család- és gyermekvédő tanár
fogadó óra: szerda 3. óra (9.50-10.35)
Bődiné Korondi Emma
egyetemi végzettségű matematika-fizika szakos tanár
Borbélyné Magyar Beatrix
okleveles ápoló
fogadó óra: hétfő 3. óra (9.50-10.35)
Cserepes Csilla
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű ének-zene szakos tanár
fogadó óra: szerda 3. óra (9.50-10.35)
Filetóthné Kazár Katalin
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű testnevelő tanár,főiskolai végzettségű orosz szakos tanár
osztályfőnöki munkaközösség vezető
ISK-elnök
fogadó óra:  szerda 2. óra (8.55-9.40)
Glovácsné Nagy Brigitta
egyetemi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár
fogadó óra: csütörtök 6. óra (12.40-13.25)
Gódor Zoltán
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű matematika-fizika-informatika szakos tanár
osztályfőnök (12.b)
fogadó óra: szerda 3. óra (9.50-10.35)
Hanyicska Edit
főiskolai végzettségű matematika-technika szakos tanár
Illés Ilona
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató
osztályfőnök (1/13.B gyakorló ápoló esti)
fogadó óra: kedd 6. óra (12.40-13.25)
Dr. Jeneiné Makrai Erika
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű kémia-biológia szakos tanár
szakmai igazgatóhelyettes
fogadó óra: kedd 4. óra (10.45-11.30)
Kelemen Lászlóné
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű matematika-fizika szakos tanár
igazgató
fogadó óra:  hétfő 4. óra (10.45-11.30)
Kelemenné Bákonyi Gabriella
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű okleveles ápoló, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
osztályfőnök (2/14.C gyakorló ápoló esti)
fogadó óra: kedd 5. óra (11.40-12.25)
Király József
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű informatika-technika szakos tanár, pedagógia szakos előadó, főiskolai végzettségű számítástechnika tanár
általános igazgatóhelyettes
fogadó óra: péntek 3. óra (9.50-10.35)
Koi Zsuzsanna
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű matematika-informatika szakos tanár
osztályfőnök (9.a)
fogadó óra: szerda 4. óra  (10.45-11.30)
Kósáné Somogyi Mária
egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos tanár, viselkedéselemző, egészségpszichológus
gyermek- és ifjúságvédelmi felelős
osztályfőnök (12.c)
fogadó óra: hétfő 5. óra (11.40-12.25)
Kovács Katalin
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem-orosz szakos tanár, főiskolai végzettségű német szakos tanár
Kovács Viktor
egyetemi végzettségű matematika, informatika szakos tanár
fogadó óra: péntek 8. óra (14.15-15.00)
Mátrai Ildikó
főiskolai végzettségű földrajz-orosz szakos tanár
Nagy Ilona
egyetemi végzettségű angol szakos tanár
Orémusz Anett
szakvizsgázott egyetemi végzettségű matematika-informatika szakos tanár, főiskolai végzettségű szakközgazdász
matematika-fizika-informatika munkaközösség vezető
osztályfőnök (11.c)
fogadó óra: szerda 4. óra  (10.45-11.30)
Papp Miklós Tiborné
szakvizsgázott egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
osztályfőnök (2/14.A gyakorló ápoló)
osztályfőnök (1/15.C gyakorló ápoló esti)
Papp Miklósné
egyetemi végzettségű ápoló
fogadó óra: kedd 7. óra (13.30-14.10)
Rácz Anett
szakvizsgázott egyetemi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű történelem-angol nyelv és irodalom szakos tanár, táncpedagógus
osztályfőnök (10.c)
fogadó óra:  csütörtök 2. óra (8.55-9.40)
Sehtanova Luiza
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű német-orosz szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
fogadó óra:  hétfő 2. óra (8.55-9.40)
Simon Miklós
szakvizsgázott egyetemi végzettségű történelem-földrajz szakos tanár
osztályfönök (9.b)
fogadó óra: hétfő 5. óra (11.40-12.25)
Szabó Elza
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus, egészségügyi szakoktató
osztályfőnök (2/14.E Kisgyermekgondozó, -nevelő esti)
fogadó óra: szerda 3. óra (9.50-10.35)
Szabó-Farkas Emese
szakvizsgázott főiskolai végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár és könyvtáros, egyetmi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár, egyetemi végzettségű Európa szakértő
osztályfőnök (11.a)
fogadó óra: hétfő 4. óra (10.45-11.30)
Szögi Nóra
egyetemi végzettségű okleveles ápoló
fogadó óra: kedd 5. óra (11.40-12.25)
Szűcs Tünde
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem tanár, főiskolai végzettségű népművelő, drámapedagógus
humán munkaközösség vezető
osztályfőnök (12.a)
fogadó óra: csütörtök 5. óra (11.40-12.25)
Takács Gáborné
főiskolai végzettségű földrajz-könyvtár szakos tanár, múzeumpedagógus
Tóth Árpádné
szakvizsgázott, főiskolai végzettségű matematika-fizika szakos tanár
kollégiumi igazgató
Tóthné Bényei Ildikó
főiskolai végzettségű német, francia, orosz szakos tanár
kollégiumi DÖK-segítő tanár
Dr. Tóthné Lombay Katalin
szakvizsgázott egyetemi végzettségű testnevelő tanár, főiskolai végzettségű biológia szakos tanár
tűz- és balesetvédelmi felelős
osztályfőnök (10.a)
fogadó óra: szerda 7. óra (13.30-14.15)
Dr. Tóthné Vinnai Andrea
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű biológia szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Varga Györgyné
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű német nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű orosz-testnevelés szakos tanár
idegennyelvi munkaközösség-vezető
osztályfőnök (11.b)
fogadó óra: hétfő 2. óra (8.55-9.40)
Varga Lászlóné
egyetemi végzettségű okleveles ápoló
osztályfőnök (1/15.A ápoló)
fogadó óra: csütörtök 5. óra (11.40-12.25)
Vargáné Nemes Ildikó
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató
gyakorlati oktatásvezető
osztályfőnök (2/14.D gyakorló csecsemő- és gyermekápoló esti)
fogadó óra: szerda 4. óra (10.45-11.30)
Veszprémi Eszter
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű könyvtáros
fogadó óra: hétfő 4. óra (10.45-11.30)
Vitál Andrásné
főiskolai végzettségű diplomás ápoló
osztályfőnök (2/14.B gyakorló csecsemő- és gyermekápoló/gyakorló mentőápoló)
fogadó óra: szerda 1. óra (8.00-8.45)
Zimán Edvinné
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű angol nyelv és irodalom, főiskolai végzettségű gyors- és gépírás szakos tanár
osztályfőnök (9.c)
DÖK-segítő tanár
fogadó óra: hétfő 4. óra  (10.45-11.30)