Tanáraink

 

Dr. Balázsné Bódi Mária
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű pedagógia szakos tanár, főiskolai végzettségű magyar szakos tanár
könyvtáros tanár, a közösségi szolgálat szervezésének iskolai koordinátora
osztályfőnök (11.A)
fogadó óra: csütörtök 5. óra (11.40-12.25)
Baski Valéria
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem-magyar szakos tanár, drámapedagógus, szociológus
fogadó óra: szerda 3. óra (9.50-10.35)
Benkő Zita
egyetemi végzettségű testnevelés és család- és gyermekvédő tanár
Borbélyné Magyar Beatrix
okleveles ápoló
osztályfőnök
fogadó óra: szerda 2. óra (8.55-9.40)
Cseh Gyöngyi
egyetemi végezttségű angol nyelv szakos tanár, főiskolai végzettségű biológia-számítástechnika szakos tanár
osztályfőnök (11.c)
fogadó óra: csütörtök 3. óra (8.55-9.40)
Gergely Kristóf
egyetemi végzettségű történelem – magyar nyelv és irodalom szakos tanár
fogadó óra: kedd 2. óra (8.55-9.40)
Glovácsné Nagy Brigitta
egyetemi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Gódor Zoltán
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű matematika-fizika-informatika szakos tanár
osztályfőnök (12.C)
fogadó óra: péntek 3. óra (9.50-10.35)
Hajdúné Demcsák Lívia
egyetemi végzettségű egészségtan szakos tanár
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Hanyicska Edit
főiskolai végzettségű matematika-technika szakos tanár
Hegedűs Renáta
egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos, főiskolai végzettségű könyvtár szakos tanár
osztályfőnök (10.A)
fogadó óra: szerda 4. óra (10.45-11.30)
Illés Ilona
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató
fogadó óra: csütörtök 4. óra (10.45-11.30)
Király József
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű informatika-technika szakos tanár, pedagógia szakos előadó, főiskolai végzettségű számítástechnika tanár
általános igazgatóhelyettes
fogadó óra: kedd 4. óra (10.45-11.30)
Koi Zsuzsanna
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű matematika-informatika szakos tanár
osztályfőnök (12.A)
fogadó óra: szerda 3. óra  (9.50-10.35)
Kósáné Somogyi Mária
egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos tanár, viselkedéselemző, egészségpszichológus
gyermek- és ifjúságvédelmi felelős
Kovács Katalin
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem-orosz szakos tanár, főiskolai végzettségű német szakos tanár
Kovács Viktor
egyetemi végzettségű matematika, informatika szakos tanár
DÖK-segítő tanár
fogadó óra: csütörtök 3. óra (9.50-10.35)
Mátrai Ildikó
főiskolai végzettségű földrajz-orosz szakos tanár
Nagy Ilona
egyetemi végzettségű angol szakos tanár
osztályfőnök (12.C)
fogadó óra: csütürtök 5. óra (11.40-12.25)
Orémusz Anett
szakvizsgázott egyetemi végzettségű matematika-informatika szakos tanár, főiskolai végzettségű szakközgazdász
matematika-fizika-informatika munkaközösség vezető
osztályfőnök (10.B)
fogadó óra: péntek 6. óra  (12.40-13.25)
Pálócziné Gégény Anita
fősikolai végzettségű diplomás ápoló
osztályfőnök (1/13.B)
fogadó óra: csütörtök 2. óra (8.55-9.40)
Papp Miklós Tiborné
szakvizsgázott egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
Papp Miklósné
egyetemi végzettségű ápoló
osztályfőnök (1/15.C)
fogadó óra: hétfő 2. óra (8.55-9.40)
Rácz Anett
szakvizsgázott egyetemi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű történelem-angol nyelv és irodalom szakos tanár, táncpedagógus
osztályfőnök (12.C)
fogadó óra:  csütörtök 1. óra (8.00-8.45)
Sallai Szilvia
egyetemi végzettségű testnevelés szakos tanár
fogadó óra:  péntek 3. óra (9.50-10.35)
Sehtanova Luiza
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű német-orosz szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
fogadó óra:  csütörtök 4. óra (10.45-11.30)
Simon Miklós
szakvizsgázott egyetemi végzettségű történelem-földrajz szakos tanár
osztályfőnök: 11.b
fogadó óra: kedd 2. óra (8.55-9.40)
Szabó Elza
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus, egészségügyi szakoktató
gyakorlati oktatásvezető
osztályfőnök (1/13.D)
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Szabó-Farkas Emese
szakvizsgázott főiskolai végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár és könyvtáros, egyetmi végzettségű angol nyelv és irodalom szakos tanár, egyetemi végzettségű Európa szakértő
fogadó óra: kedd 2. óra (8.55-9.40)
Szabó Krisztina
egyetemi végzettségű biológia szakos tanár
fogadó óra: kedd 3. óra (9.50-10.35)
Szögi Nóra
egyetemi végzettségű okleveles ápoló
osztályfőnök (1/13.C)
fogadó óra: kedd 5. óra (11.40-12.25)
Szűcs Tünde
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű történelem tanár, főiskolai végzettségű népművelő, drámapedagógus
humán munkaközösség vezető
fogadó óra: csütörtök 2. óra (8.55-9.40)
Takács Gáborné
főiskolai végzettségű földrajz-könyvtár szakos tanár, múzeumpedagógus
Tóth Árpádné
szakvizsgázott, főiskolai végzettségű matematika-fizika szakos tanár
kollégiumi igazgató
Tóthné Bényei Ildikó
főiskolai végzettségű német, francia, orosz szakos tanár
kollégiumi DÖK-segítő tanár
Dr. Tóthné Lombay Katalin
szakvizsgázott egyetemi végzettségű testnevelő tanár, főiskolai végzettségű biológia szakos tanár
tűz- és balesetvédelmi felelős
osztályfőnök (12.A)
fogadó óra: péntek 2. óra (8.55-9.40)
Dr. Tóthné Vinnai Andrea
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű biológia szakos tanár, egészségfejlesztő mentálhigiénikus
fogadó óra: szerda 4. óra (10.45-11.30)
Varga Györgyné
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű német nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű orosz-testnevelés szakos tanár
idegennyelvi munkaközösség-vezető
osztályfőnök (9.B)
fogadó óra: csütörtök 2. óra (8.55-9.40)
Varga Lászlóné
egyetemi végzettségű okleveles ápoló
osztályfőnök (5/13.A)
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)
Vargáné Nemes Ildikó
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű egészségtan tanár, egészségügyi szakoktató
igazgató
osztályfőnök (1/15.D)
fogadó óra: csütrötök 4. óra (10.45-11.30)
Veszprémi Eszter
szakvizsgázott, egyetemi végzettségű magyar nyelv és irodalom szakos tanár, főiskolai végzettségű könyvtáros
fogadó óra: kedd 3. óra (9.50-10.35)
Vitál Andrásné
főiskolai végzettségű diplomás ápoló, egyetemi végzettségű okleveles egészségügyi tanár
osztályfőnök (1/13.C)
fogadó óra: szerda 5. óra (11.40-12.25)