Újabb országos siker

Az elsősegélynyújtás világnapján 2019. szeptember 14-én került megrendezésre a 48. felmenő rendszerű Országos Elsősegélynyújtó Verseny Zalaegerszegen. A hagyománynak megfelelően a város több pontján találkozhattak a versenyzők különböző balesetekkel, rosszullétekkel. A verseny kezdetét 8 óra 30 perckor ágyúszó jelezte, majd a megyéket képviselő csapatok megkezdték a 9 km-es körpályán az ellátásokat. 300 elsősegélynyújtó mérte össze tudását, gyermek, ifjúsági és felnőtt kategóriában. Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyét felnőtt kategóriában iskolánk tanulói: Orbán Enikő, Lazók Alexandra (1/15.A.), Dankó Zsuzsanna, Nagy Gyula és Wertheim Viktor (2/14.A.) képviselték. Tanulóink tudásuk legjavát adva bizonyították jártasságukat az elsősegélynyújtásban, hiszen BRONZ minősítéssel térhettek haza.
Gratulálunk és köszönjük, hogy iskolánk hírnevét öregbítették!