1. Magyar Parasport Nap

Most először került megrendezésre ez a nagyszabású érzékenyítő program, melynek iskolánk adott otthont. Remek lehetőség volt arra, hogy a parasportolók bemutatót, élménybeszámolót tartsanak. A bemutatók után a diákok is kipróbálták a sajátos sportági szabályokkal végezhető feladatokat, játékokat. Köszönjük minden vendégünknek, résztvevőnek a megjelenést felejthetetlen élményt, megelégedéssel mondhatjuk, hogy jól sikerült, örömteli nap volt. Az eseményen részt vett Baracsi Endre, a Sz-Sz-B Megyei Közgyűlés alelnöke, Dr. Urlich Attila alpolgármeste úr, és Dr. Vinnai Győző országgyűlési képviselő.
Köszönettel tartozunk Szendrei Istvánnének, a Sz-Sz-B Megyei Fogyatékos Sportók Szövetsége elnökének, aki az iskolánkkal együttműködve egy csodálatos napot hozott össze.

A teljes galéria a Flickr oldalunkon megtekinthető a képre vagy ide kattintva…